Husqvarna Robotas Vejapjovė "Automower 315" (Negaminamas)

( 88 Balsai ) 

315 robotas vejapjove husqvarna automower315 robotas vejapjove husqvarna automower315 robotas vejapjove husqvarna automower315 robotas vejapjove husqvarna automower

 

Robotas vejapjovė Automower® 315

Automatiškai pjauna ir automatiškai įsikrauna, labiausiai tinka vejoms iki 1500 kv. metrų. Kai akumuliatoriui reikia įsikrauti, robotas vejapjovė susiranda įsikrovimo stotį, įsikrauna ir toliau tęsia pjovimą. Šis robotas vejapjovė pjauna veją labai dažnai todėl rezultatai yra tiesiog puikūs. Parenkant parametrus klaviatūra ir ekranėlyje, robotą vejapjovę galima užprogramuoti taip, kad jis nepriekaištingai nupjautų netgi sudėtingos formos veją. Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi. Kadangi „Husqvarna Automower®“ juda atsitiktiniu būdu, veja nupjaunama puikiai ir įgauna puikią, panašią į kilimo išvaizdą. Aštrūs kaip skustuvai peiliai žolę švelniai pjauna visomis kryptimis ir padeda jai augti stipriai. Efektyviai apsaugoma nuo samanų. Varomas elektra, robotas vejapjovė Automower® neišmeta jokių pavojingų teršalų.

TECHNINIAI DUOMENYS

 Darbinio ploto pajėgumas

 1500 m² +/-20%

 Įkrovimo sistema

 Automatinė

 Vidutinis energijos suvartojimas

10 kWh per mėnesį, kai darbo zona 1500 m2

 Baterijos tipas

 Li-ion 18V 2100mAh 5848528-01

 Vidutinis pjovimo laikas

 70 min

 Vidutinė įkrovimo trukmė

 60 min

 Judėjimo greitis

 38 cm/s

 Automatinis poilsio režimas

 2 val. per parą

 Pjovimo sistema

 3 besisukantys peiliai, apsauginis diskas

 Pjovimo plotis

 22 cm

 Pjovimo aukštis, min-max

 20 - 60 mm

 Maksimalus nuolydis darbinio lauko viduje

 40% (22°)

 Garso lygis

 58 dB, Garantuotas: 60 dB

 Svoris

 9 kg

 PIN kodas, signalizacija

 Taip

 Instaliacijos užraktas / Laiko užraktas

 Taip / Taip

 Ultragarsinis sensorius

 Ne

 Oro laikmatis

 Taip

 GPS ryšio blokas

 Ne

 Pakėlimo daviklis

 Taip

 Pasvirimo daviklis

 Taip

 Elektrinis aukščio reguliavimas

 Ne

 Kontūro kabelio maksimalus ilgis

 800 m

www.vejosrobotai.lt

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.