Robotas Vejapjovė Automower 430 (Negaminamas)

( 74 Balsai ) 

430-x-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-5391657430-x-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-5491657430-x-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-5691657430-x-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-5191657

430-x-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-5991657430-x-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-5791657430-x-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-5891657430-x-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-5291657

 

Robotas vejapjovė Automower® 430

Modelis, tinkantis vejoms iki 3200 kv. metrų pjauti. Išsiskiria tais pačiais privalumais kaip ir 420 modelis, bet yra pritaikytas dar nelygesnėms ir sudėtingesnės formos vejoms pjauti. Be to didesnė pjovimo galia reiškia, kad tam tikras plotas nupjaunamas mažesnėmis laiko sąnaudomis. 430X modelis taip pat turi apsaugos nuo vagystės sistemą, su ypatingai garsia signalizacija, bei klaviatūrą ir ekranėlį su foniniu apšvietimu. Tiekiamas su pažangesniu paleidimo paketu, nei kitų modelių, kad pjautų didesnes ir sudėtingesnės formos vejas. Vejapjovėje sumontuota GPS sistema sukuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tada „Husqvarna Automower®“ užregistruoja, kurias sodo dalis jau nupjovė, ir atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tai užtikrina optimalų pjaunamos vejos ploto parinkimą ir puikius pjovimo rezultatus. Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi. Varomas elektra, robotas vejapjovė Automower® neišmeta jokių pavojingų teršalų. Galima pasirinkti poliarinės baltos spalvos.

TECHNINIAI DUOMENYS

 Darbinio ploto pajėgumas

 3200 m² +/-20%

 Įkrovimo sistema

 Automatinė

 Vidutinis energijos suvartojimas

 18 kWh per mėnesį, kai darbo zona 3200 m2

 Baterijos tipas

 Li-ion 18V 5200mAh 5895857-01

 Vidutinis pjovimo laikas

 135 min

 Vidutinė įkrovimo trukmė

 65 min

 Judėjimo greitis

 46 cm/s

 Pjovimo sistema

 3 besisukantys peiliai, apsauginis diskas

 Pjovimo plotis

 24 cm

 Pjovimo aukštis, min-max

 20 - 60 mm

 Maksimalus nuolydis darbinio lauko viduje

 45% (24°)

 Garso lygis

 57 dB, Garantuotas: 58 dB

 Svoris

 13,2 kg

 PIN kodas, signalizacija

 Taip

 Instaliacijos užraktas / Laiko užraktas

 Taip / Taip

 Ultragarso daviklis

 Ne

 Oro laikmatis

 Taip

 GPS ryšio blokas: Navigacijai / Apsaugai ir valdymui

 Taip / Papildomai

 Pakėlimo daviklis

 Taip

 Pasvirimo daviklis

 Taip

 Elektrinis aukščio reguliavimas

 Taip 

 Kontūro kabelio maksimalus ilgis

 800 m

www.vejosrobotai.lt

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.