Husqvarna Robotas Vejapjovė "Automower 405X" X-line

( 7 Balsai ) 
Robotas Automower® 405X

Darbinio ploto pajėgumas: 0-600m² / Dirba šlaituose iki 40% (22°) / Galinė pavara / Baterijos tipas: Li-Ion / Garso lygis: 62 dB / Vidutinės energijos sąnaudos, naudojant maksimaliai: 5 kWh per mėn. / Svoris: 9,7 kg / Garantija iki 5 m.

GautiPasiulyma     Kaina 2199€

Automower 405X  Automower 405XAutomower 405X

 husqvarna logo

Robotas vejapjovė Automower® 405X

"Husqvarna Automower® 405X" – patikimas ir našus "X-line" serijos modelis, tinkamas mažesnei vejai. Jis pjauna sudėtingas vejas iki 600 m2, pasižymi sistemingu pjovimu, kad būtų idealiai nupjautos siauros perėjos, be to, jis lengvai tvarko šlaitus, kurių nuolydis yra 40%. Nerūpestingas valdymas dėl elektrinio pjovimo aukščio reguliavimo, „TargetHeight“ funkcijos, apsaugos nuo užšalimo ir oro laikmačio. Lengvai valomas ir nuplaunamas žarna.Kaip mūsų aukščiausios kokybės "X-line" asortimento narys, jame yra "Automower® Connect" su GPS vagysčių sekimo funkcija ir GPS pagalba valdoma navigacija, kad galėtumėte valdyti bet kur, ir "X line" dizainą su LED priekiniais žibintais, priekiniu buferiu ir specialiais spalvotais ratų gaubtais. Taip pat įrengta "FOTA" (automatiniai programinės įrangos atnaujinimai belaidžiu būdu).

TECHNINIAI DUOMENYS

 Darbinio ploto pajėgumas

 600 m² +/-20%

 Įkrovimo sistema

 Automatinė

 Vidutinis energijos suvartojimas

 5 kWh per mėnesį, kai darbo zona 600 m2

 Baterijos tipas

 Li-ion 18V

 Vidutinis pjovimo laikas

 50 min

 Vidutinė įkrovimo trukmė

 60 min

 Maksimalus darbo laikas per parą

 iki 10 val.

 Pjovimo sistema

 3 besisukantys peiliai, apsauginis diskas

 Pjovimo plotis

 22 cm

 Pjovimo aukštis, min-max

 20 - 50 mm

 Maksimalus nuolydis darbinio lauko viduje

 40% (22°)

 Garso lygis

 62 dB

 Svoris

 9,7 kg

 PIN kodas, signalizacija

 Taip

 Instaliacijos užraktas / Laiko užraktas

 Taip / Taip

 Ultragarsinis daviklis

 Ne

 LED žibintai

 Taip

 Oro laikmatis

 Taip

 GPS/3G ryšio blokas: Navigacijai / Apsaugai ir valdymui

 Taip / Taip (Automower® CONECT)

 Pakėlimo daviklis

 Taip

 Pasvirimo daviklis

 Taip

 Elektrinis aukščio reguliavimas

 Taip

 Kontūro kabelio maksimalus ilgis

 800 m

Autorizuotas Husqvarna Automower® atstovas Lietuvoje "VILDARAS"

Tel.:+370 666 00200; +370 698 44623

www.vejosrobotai.lt

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.