KODĖL VERTA ĮSIGYTI ROBOTĄ VEJAPJOVĘ

 

AUTOMOWER®

Puiki dovana!  

 FANTASTIŠKA VEJA BE DIDELIŲ PASTANGŲ!

Norint išlaikyti savo veją geros būklės, gali tekti daug dirbti. Turint robotą vejapjovę, vejos pjovimas atliekamas savaime – be jūsų priežiūros ir numatytu metu. Husqvarna Automower® asortimento gaminiai gali nupjauti iki 6000 m2 vejos bet kokiu oru, įveikia nelygius paviršius ir iki 45 proc. šlaitus. Kai šis įrenginys aptinka kliūtį, jis sustoja ir pats pakeičia kryptį. Jo unikali pjovimo sistema neabejotinai leis jums pasiekti patikimų rezultatų bet kokiomis sąlygomis. Husqvarna Automower® į skustuvus panašiais peiliukais nupjauna kiekvieną vejos žolės stiebelį ir jį susmulkina. Nuolat pjaunama ir mulčiuojama žolė tręšia veją, todėl ji tampa žalesnė, vešlesnė ir svarbiausia - visada nupjauta.


 

VEJAPJOVĖ TOBULINTA DAUGIAU NEI 25 METUS

Husqvarna tobulina Automower® robotą vejapjovę nuo 1995 m., kad jis taptų jūsų patikimiausiu partneriu sode – tai patikrintas ir daug metų galintis dirbti robotas vejapjovė. Pasinaudokite mūsų sukaupta patirtimi ir leiskite jums padėti rasti modelį, geriausiai atitinkantį jūsų sodo dydį ir formą bei asmeninius pageidavimus.


 

AUTOMOWER® ROBOTAS VEJĄ PJAUNA YPAČ TYLIAI

Dėl unikalios pjovimo sistemos ir itin tylių ratų variklių, Automower® veikia ypač tyliai ir nepastebimai. Šį robotą vejapjovę galite drąsiai palikti dirbti sode, būdami tikri, kad jis netrikdys nei jūsų, nei kaimynų ramybės.


 

DABAR GALITE ATSIPALAIDUOTI

Įjunkite savo Husqvarna Automower®, surinkite keturių skaitmenų PIN kodą, sureguliuokite pjovimo aukštį ir nustatykite darbo valandas. Štai ir viskas! Robotas vejapjovė įsikraus iki galo ir išvažiuos iš įkrovimo stoties – šis žingsnis parodo, kada jūs oficialiai paskutinį kartą pjovėte žolę.


 

AUTOMOWER® KAIP JIS VEIKIA

 

 1. 1. Automower® puikiai dirba ir šlaituose iki 45%

 2. 2. Automower® gali apvažiuoti medžius, gėlynus, baseinus ir kitas pažymėtas kliūtis.

 3. 3. Automower® gali dirbti dieną ir naktį, net ir lyjant lietui.

 4. 4. Automower® dirbs ten kur jūs to pageidausite. Specialiai tam sukurtas kabelis, kuris yra integruojamas į velėną visam laikui. Taip sukuriama nematoma darbo zonos riba, kurią galima vėliau koreguoti.

 5. 5. Automower® visada savarankiškai suras įkrovimo stotelę, kai jam reikės energijos. Pilnai įkrovęs baterijas darbuosis toliau.

 6. 6. Automower® veją pjauna iš visų pusių ir dažnai, dėl to veja atrodys gražiai ir visada nupjauta.

 7. 7. Automower® turi integruotas saugumo ir apsaugos sistemas. Peiliai automatiškai išjungiami vos tik jį pakėlus nuo vejos. Beto bus aktyvuota garsinė sirena, jeigu neįvesite apsaugos PIN kodo.

Kontūro sistema


 

AUTOMOWER® NAUDOJIMAS

 

Ar ilgai trunka susipažinti su roboto vejapjovės Automower® veikimo principu ir užprogramuoti robotą vejapjovę?

Ne, Automower® išsiskiria labai paprastu valdymu. Robotas vejapjovė užtikrina puikius rezultatus mažiausiomis pastangomis. Kartą užprogramuotas, robotas vejapjovė Automower® savarankiškai pjauna veją. Ir visiškai nesvarbu, kur tuo metu esate jūs – namuose, biure ar išvykę atostogų. Jūsų veja visada bus puikiai prižiūrėta, tuo tarpu jūs galėsite užsiimti kitais darbais.


 

Ar robotu vejapjove paprasta naudotis?

Taip, labai paprasta. Palyginus su įprastinėmis vejapjovėmis, robotas vejapjovė yra labai lengvas – sveria vos 7-14 kg. Valdymo skydelis yra paprastas ir patogus naudoti – kartą užprogramavus, robotą vejapjovę Automower® galima ramia širdimi palikti darbuotis vejoje. 


 

Ar Automower® kelia triukšmą?

Ne, robotas vejapjovė nekelia beveik jokio triukšmo. Automower® garso lygis yra labai žemas, vos 57 dB (A), palyginus su įprastinių vejapjovių skleidžiamu 95-100 dB (A) triukšmu. Vadinasi, Automower® veikia labai tyliai. Šį robotą vejapjovę galite drąsiai palikti dirbti sode, būdami tikri, kad jis netrikdys nei jūsų, nei kaimynų ramybės.


 

Kokį poveikį Automower® turi aplinkai?

Robotas vejapjovė naudoja akumuliatorių, todėl neišmeta jokių teršalų, o faktinės energijos sąnaudos yra labai nedidelės. Eksploatacinės išlaidos tesiekia 15-25 eurus už elektros energiją per metus, atsižvelgiant į vejos dydį.


 

Jeigu turiu alergiją, ar dėl tokio pjovimo alergija nepaūmės?

Priešingai, jeigu jus kamuoja alergija žolei ar šienligė, Automower® gali labai praversti – kadangi jums nereikia būti šalia robotui vejapjovei pjaunant veją, jūs automatiškai išvengiate sąlyčio su žole. Be to, nuolat pjaunamos vejos žolė yra trumpa, todėl alergenai nepatenka į orą. Ankstesnių Automower® savininkai jau įsitikino, jog gali išbūti sode.


 

Kaip įdiegti Automower®?

Robotą vejapjovę galite įdiegti ir savarankiškai. Tereikia laikytis naudojimo instrukcijoje pateiktų nurodymų. Jei matote, kad to nesugebėsite, mes mielai suteiksime įdiegimo paslaugą.


 

Kaip paleisti ir sustabdyti robotą vejapjovę Automower®?

Užprogramuokite sistemą. Tada robotui vejapjovei paleisti tereikės įjungti pagrindinį jungiklį ir uždaryti klaviatūros dangtelį. Robotui vejapjovei sustabdyti tiesiog paspauskite masyvų STOP mygtuką.


 

Ar būtina užkasti kabelį į žemę?

Ne, nebūtina. Kabelį galima pritvirtinti prie žemės pridedamomis kabėmis – po kelių savaičių kabelio žolėje beveik nesimatys. Patarimas: žolę prie perimetro nupjaukite kuo trumpiau, kad kabelis būtų kuo arčiau žemės. Visgi, jeigu norite kabelį iš karto užkasti, galite padaryti ir taip. Rekomenduojamas gylis yra 3-10 cm.


 

Kaip elgtis, pamiršus PIN kodą?

Kreipkitės į mus, mes padėsime jums atstatyti PIN kodą.


 

AUTOMOWER® TINKAMAS SODAS

 

Kokį didžiausią plotą gali nupjauti robotas vejapjovė Automower®?

Atsižvelgiant į modelį ir vejos sudėtingumą, Automower® gali pjauti vejas, kurių plotas yra iki 5000 m² +/- 20%. Rekomenduojamas darbinis plotas pagal modelius:

 1. Vejos robotas Husqvarna Automower 305 : 0-600 m²
 2. Vejos robotas Husqvarna Automower 310 Mark II : 0-1000 m²
 3. Vejos robotas Husqvarna Automower 315 Mark II : 0-1500 m²
 4. Vejos robotas Husqvarna Automower 405X : 0-600 m²
 5. Vejos robotas Husqvarna Automower 415X : 0-1500 m²
 6. Vejos robotas Husqvarna Automower 420 : 0-2200 m²
 7. Vejos robotas Husqvarna Automower 430X : 0-3200 m²
 8. Vejos robotas Husqvarna Automower 440 : 0-4000 m²
 9. Vejos robotas Husqvarna Automower 450X : 0-5000 m²
 10. Vejos robotas Husqvarna Automower 520 : 0-2200 m²
 11. Vejos robotas Husqvarna Automower 550 : 0-5000 m²

 

Ar papildomai reikės ir tradicinės vejapjovės?

Ne, nereikės. Kad nupjauta veja atrodytų nepriekaištingai, vejos kraštus rekomenduojame sutvarkyti žoliapjove.


 

O jeigu mano veja didesnė nei 5000 m²?

Galite užprogramuoti, kad du ar daugiau robotų vejapjovių pjautų veją vienas greta kito. Arba robotą vejapjovę galima užprogramuoti darbui keliuose plotuose.


 

Ar galima naudoti Automower® mažesniame sode?

Taip, galima. Naudojant Automower® laikmatį darbo valandas galima nustatyti pagal vejos dydį.


 

Ar robotą vejapjovę Automower® galima naudoti visų tipų soduose?

Iš esmės taip, jeigu nuolydis neviršija 45%. Vis dėlto daug segmentų turinčiame sode (kur veja išsibarsčiusi nedideliais, tarpusavyje nesusijungiančiais ploteliais) naudoti robotą vejapjovę nėra labai patogu, nes jį reikia perkėlinėti iš vieno plotelio į kitą. Programuodami atkreipkite dėmesį, kad Automower® turi aplenkti kliūtis, kurių nereikia pjauti, pavyzdžiui, gėlynus, krūmus, medžius, akmenis ir pan.


 

Ar robotas vejapjovė Automower® susidoros su nelygia veja?

Dėl masyvių varančiųjų ratų Automower® puikiai susidoroja su nelygia danga. Robotas vejapjovė gali užstrigti tik nedidelėse giliose duobutėse. Automower® yra pakankamai kompaktiškas, kad atkartototų nelygios vejos išlinkius. Tad jis nenugremš „kalnelių“, kaip tai padarytų masyvesnės vejapjovės.


 

Ar robotas vejapjovė Automower® atpažins vejoje tokias kliūtis kaip drabužiai, žaislai?

Ne, neatpažins. Naudotojas pats turėtų pasirūpinti, kad vejoje nebūtų kliūčių. Bet koks daiktas, savo dydžiu pakankamai mažas, kad Automower® jo nepastebėtų, gali būti apgadintas arba apgadinti roboto vejapjovės peilius. Prieš paleisdami Automower®, surinkite nuo vejos visus smulkius daiktus.


 

O kaip pušų kankorėžiai, medžių šakos ir vaisiai, nukritę ant žemės?

Kad peilių eksploatacija būtų ilgesnė, šias kliūtis nuo vejos reikėtų reguliariai grėbti ar rinkti. Roboto vejapjovės jos nesugadins, tačiau peiliai nusidėvės greičiau. Be to, susidūrę su medžio šakomis, peiliai gali būti apgadinti ar išlinkti, o tai atsilieps pjovimo rezultatams.


 

Mano vejoje – gražus gėlynas ir keli medžiai, kuriuos norėčiau apsaugoti. Ar tai įmanoma?

Jeigu gėlynas, medis, krūmas ar kitas objektas teisingai apjuosiamas kabeliu, Automower® negalės nei apgadinti apjuosto objekto, nei patekti į apjuostą plotą.


 

Kaip Automower® susidoroja su labai ilga žole?

Jeigu žolė yra labai ilga ir tanki, iš pradžių reikėtų padidinti pjovimo aukštį, o tada palaipsniui jį mažinti iki norimo lygio. Kartais prieš pjaunant veją robotu vejapjove Automower®, ją gali prireikti nupjauti įprastine vejapjove.


 

Mano vejoje gausu samanų – kokį poveikį jos turės robotui vejapjovei Automower®?

Tiesą pasakius, bus priešingai – Automower® turės poveikį samanoms. Nuolatinis pjovimas teigiamai veikia žolės augimą, todėl samanų vejoje ilgainiui nelieka.


 

Ar robotas vejapjovė gali pjauti žolę lietingu oru?

Taip, gali. Vis dėlto esant itin nepalankioms oro sąlygoms, tarkime, siaučiant liūčiai ar audrai, robotą vejapjovę rekomenduojama įnešti į vidų.


 

Ar gali robotas vejapjovė dirbti labai karštu oru?

Robotas vejapjovė yra skirtas darbui, esant maždaug iki +45 ºC temperatūrai. Maždaug nuo +25 ºC, pjovimo trukmė ir įkrovimo laikas trumpėja, nes esant aukštai aplinkos temperatūrai akumuliatoriaus talpa yra mažesnė. Tačiau pjovimo našumas nuo to nekinta.


 

Norėčiau robotu vejapjove pasinaudoti prie savo vasarnamio ar paskolinti jį savo kaimynui. Ar gali Automower® dirbti dvejose skirtingose vietose?

Taip, gali. Jeigu įsigysite dvi įkrovimo stotis ir du kontūro kabelius, galėsite apjuosti du skirtingus plotus ir naudoti Automower® abejose vietose.


 

AUTOMOWER® SAUGA

 

Ar Automower® pjaunant žolę, vejoje gali žaisti vaikai?

Nors Automower® naudoja labai nedaug energijos, besisukantys peiliai gali sužaloti rankų ar kojų pirštus. Integruota saugos sistema reiškia, kad robotui vejapjovei pakilus nuo vejos ar apvirtus, peiliai iš karto sustabdomi. Jeigu vejoje žaidžia maži vaikai, rekomenduojame Automower® išjungti.


 

Ar Automower® turi apsaugos nuo vagystės sistemą?

Taip, turi. Robotas vejapjovė Automower® turi kelias apsaugos nuo vagystės sistemas, kurias galima įjungti. Svarbiausias dalykas: robotą vejapjovę Automower® galima naudoti, tik įvedus asmeninį PIN kodą. Dėl programavimo apsaugos sistemos Automower® neveiks jokiame kitame plote, išskyrus tą, veikimą kuriame užprogramavote. Dėl laikinio užrakto reikia įvesti keturių skaitmenų PIN kodą; PIN kodas įvedamas tam tikru intervalu, kurį galite pasirinkti savo nuožiūra. Apsaugos nuo vagystės sistema reikalauja, kad PIN kodą įvestumėte kiekvieną kartą, sustabdžius robotą vejapjovę, nes priešingu atveju įsijungs garsinis signalas. Papildomui saugumui galima nautoti GPS sekimo modulį.


 

Ar Automower® kelia pavojų katėms ir šunims?

Ne, nekelia. Mūsų patirtis rodo, kad naminiai gyvūnai paprastai laikosi nuo roboto vejapjovės pagarbaus atstumo. Dažniausiai jie stebi Automower® judėjimą, būdami už roboto vejapjovės darbinio ploto ribų. Vis dėlto Automower® turi daviklius, dėl kurių robotas vejapjovė apsisuka ir pasirenka kitą kryptį, susidūręs su tokia „kliūtimi“ kaip gyvūnas. Net ir susidūrus, smūgio jėga yra labai nedidelė, todėl gyvūnas vargiai galėtų nukentėti.


 

AUTOMOWER® TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

 

Kur galėčiau kreiptis dėl techninės priežiūros ir atsarginių dalių?

Dėl techninės priežiūros kreipkitės į mūsų techninės priežiūros centrą.


 

Kokia yra akumuliatoriaus eksploatacijos trukmė?

Akumuliatoriaus eksploatacijos trukmę lemia darbinis plotas ir nustatytas roboto vejapjovės veikimo laikas. Jeigu naudosite Automower® 6 mėnesius per metus 1000 m² ploto vejai pjauti, akumuliatorius atlaikys 2-4 sezonus. Akumuliatoriaus eksploatacijos trukmei pailginti laikmatį reikėtų nustatyti pagal vejos dydį. Sausuoju sezonu galite sutrumpinti veikimo laiką – našumas nuo to nė kiek nenukentės.


 

Kokia yra peilių eksploatacijos trukmė?

Peilių eksploatacijos trukmę lemia dirvos ir žolės tipas. Paprastai ekpsloatacijos trukmė yra 4-6 savaitės, pjaunant 1000 m² ploto veją. Tris lengvus peilius nesudėtinga pakeisti: tereikia paprasto atsuktuvo ir 3-5 minučių laiko.


 

Ar žiemos metu robotą vejapjovę reikia laikyti viduje?

Taip, jeigu žiemą neprireikia pjauti vejos. Prieš sandėliavimą žiemai, Automower® reikėtų išvalyti, sausai išluostyti, o tada pastatyti į sausą, nuo šalčio apsaugotą vietą. Įkrovimo stotį žiemos metu taip pat rekomenduojame laikyti viduje. Kontūro kabelis gali likti vejoje.


 

Kaip turėčiau prižiūrėti Automower®, kad būtų užtikrinamos geriausios roboto vejapjovės eksploatacinės savybės?

Geriems pjovimo rezultatams užtikrinti yra labai svarbu reguliariai keisti peilius. Kiekvieną kartą robotui vejapjovei baigus darbą, skirkite kelias minutes, kad nuvalytumėte žolę nuo jo ratų, peilių disko ir korpuso.

 

 Tikrai verta Automower


  logo

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.