Husqvarna Robotas Vejapjovė "Automower 520 CONNECT"

( 26 Balsai ) 

Valdomas per "Husqvarna Fleet Services" internetinę sistemą arba išmaniuoju telefonu.

 

Darbinio ploto pajėgumas: 0-2200m² / Dirba šlaituose iki 45% / Baterijos tipas: Li-Ion / Garso lygis: 58 dB / Vidutinės energijos sąnaudos, naudojant maksimaliai: 17 kWh per mėn. / Svoris: 11.5 kg / Garantija 2 m.

GautiPasiulyma     Kaina 3199€

PLAČIAU > Techniniai duomenys: Husqvarna Robotas Vejapjovė "Automower 520 CONNECT"

Husqvarna Robotas Vejapjovė "Automower 550 CONNECT"

( 26 Balsai ) 

Valdomas per "Husqvarna Fleet Services" internetinę sistemą arba išmaniuoju telefonu.

 

Darbinio ploto pajėgumas: 0-5000m² / Dirba šlaituose iki 45% / Baterijos tipas: Li-Ion / Garso lygis: 58 dB / Vidutinės energijos sąnaudos, naudojant maksimaliai: 23 kWh per mėn. / Svoris: 13,9 kg / Garantija 2 m.

GautiPasiulyma     Kaina 4899€

PLAČIAU > Techniniai duomenys: Husqvarna Robotas Vejapjovė "Automower 550 CONNECT"

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.