Vejos roboto kontūro kabelio remonto paslauga

PASLAUGOS UŽSAKYMAS

Kontūro kabelio pažeidimo vietos nustatymo ir sujungimo paslauga. Meistro iškvietimui prašome nurodyti kontaktinį telefono numerį ir tikslų adresą. Paslauga galioja Kaune ir Kauno rajone.

Kilpinis kontūro kabelis yra klojamas vejos kraštuose ir parodo robotui vejos pjovimo ribas. Jis privalo būti vientisas visame sklype. Kontūro grandinės vientisumą parodo pastoviai degantis LED indikatorius įkrovimo stotelėje. Nutrūkus kabeliui pažeidžiama vientisumo grandinė, tai parodo LED indikatorius, pradėdamas mirksėti vienodu intervalu. Kabelis dažniausiai nutrūksta dėl netyčinių pažeidimų, pavyzdžiui, kasinėjant sode kastuvu. Žiemą būnant dideliems šalčiams, kabelį gali pažeisti kieti žemėje esantys akmenys. Kontūro kabelį taip pat galima pažeisti per daug jį įtempus tiesimo metu. Per žemai pjaunant žolę galima pažeisti kabelio izoliacinę medžiagą, jeigu jis yra iškilęs virš žemės. Netinkamai sujungus kabelio atkarpas galimi roboto vejapjovės darbo sutrikimai. Sujungimams reikia naudoti specialias jungtis, kurios yra apsaugotos nuo drėgmės. Kartais yra sunku surasti pažeidimo vietą, tuo atveju yra reikalinga įranga, kurios pagalba yra randama trūkio vieta.

 Laido sujungimo paslauga

logo

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.