Robotas vejapjovė Automower 265ACX (Negaminamas)

265-acx-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-3291657265-acx-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-3391657265-acx-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-3191657265-acx-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-3491657

 

Robotas vejapjovė Automower® 265 ACX

Automower® 265 ACX skirtas pusiau profesionaliems naudotojams tvarkyti verslo ar viešųjų įstaigų aplinką, o taip pat reikliems namų aplinkos prižiūrėtojams. Kaip ir visos Husqvarna automatinės vejapjovės, ji dirba ir įsikrauna pati ir nereikalauja priežiūros. Jeigu darbą kas nors sutrikdo, 265 ACX išsiunčia tekstinę žinutę į jūsų mobilųjį telefoną. Dėl didelio nupjaunamo žolės ploto, tylaus darbo ir automatinio veikimo Automower® 265 ACX ypač tinka naudoti ramiose vietose, pvz., tvarkant ligoninių, viešbučių, laisvalaikio centrų ar biurų aplinką. Ir dieną, ir naktį, lyjant ar šviečiant saulei vejapjovė pjauna žolę, o jūs galite netrukdomi užsiimti savo reikalais.

TECHNINIAI DUOMENYS

 Darbinio ploto pajėgumas

 6000 m² +/-20%

 Įkrovimo sistema

 Automatinė

 Energijos suvartojimas

 60W

 Baterijos tipas

 Li-ion 22V 2x4250mAh 5788487-02

 Pjovimo sistema

 5 besisukantys peiliai, apsauginis diskas

 Pjovimo plotis

 32 cm

 Pjovimo aukštis, min-max

 20 - 60 mm

 Maksimalus nuolydis darbinio lauko viduje

 35%

 Garso lygis

 Garantuotas: 65 dB

 Svoris

 12,9 kg

 PIN kodas, signalizacija

 Taip

 Instaliacijos užraktas

 Taip

 Laiko užraktas

 Taip

 Tekstinių pranešimų (SMS) perdavimo sistema

 Taip

 GPS, ryšio blokas

 Taip

 Pakėlimo daviklis

 Taip

 Pasvirimo daviklis

 Taip

 Ultragarso daviklis

 Taip

 Kabelis kontūrui komplekte

 0 m

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.