Vejos roboto garantinio serviso paslauga

Atliekame garantinį servisą visiems Husqvarna, Jonsered, McCulloch, Gardena produktams. Pristatant produktą į mūsų dirbtuves privalu kartu pateikti prekės garantinį pasą (įrenginių serijiniai numeriai turi atitikti nurodytus garantiniame pase), produktas turi būti pilnai sukomplektuotas. Prekės naudojimosi sąlygos, garantinis laikotarpis ir garantijos sąlygos nurodomi produkto naudojimosi instrukcijoje ir garantiniame pase.


 

Vejos roboto pogarantinio serviso paslauga

Taip pat atliekame ir pogarantinį servisą bei aptarnavimą. Remontui mes naudojame tik originalias gamintojo atsargines detales ir priedus. Savo klientus visada konsultuojame produkto aptarnavimo ir priežiūros klausimais. Mūsų įmonėje dirba sertifikuoti serviso meistrai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir meistriškumą.

 

Automower serviso paslauga

logo

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.