Robotas vejapjovė Automower 220AC (Negaminamas)

220-ac-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-4291657220-ac-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-4191657220-ac-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-4391657220-ac-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-4591657

 

ROBOTAS VEJAPJOVĖ AUTOMOWER® 220AC

Automatiškai pjauna ir automatiškai įsikrauna, labiausiai tinka vejoms iki 1800 kv. metrų. Kai akumuliatoriui reikia įsikrauti, robotas vejapjovė susiranda įsikrovimo stotį, įsikrauna ir toliau tęsia pjovimą. Šis robotas vejapjovė pjauna veją labai dažnai todėl rezultatai yra tiesiog puikūs. Parenkant parametrus klaviatūra ir ekranėlyje, robotą vejapjovę galima užprogramuoti taip, kad jis nepriekaištingai nupjautų netgi sudėtingos formos veją. Yra įvairių spalvų.

TECHNINIAI DUOMENYS

 Darbinio ploto pajėgumas

 1800 m² +/-20%

 Įkrovimo sistema

 Automatinė

 Energijos suvartojimas

 30W

 Baterijos tipas

 NiMH 18V 2200mAh 5351209-02

 Pjovimo sistema

 3 besisukantys peiliai, apsauginis diskas

 Pjovimo plotis

 22 cm

 Pjovimo aukštis, min-max

 20 - 60 mm

 Maksimalus nuolydis darbinio lauko viduje

 35%

 Garso lygis

 Garantuotas: 63 dB

 Svoris

 9 kg

 PIN kodas, signalizacija

 Taip

 Instaliacijos užraktas

 Taip

 Laiko užraktas

 Taip

 Tekstinių pranešimų (sms) perdavimo sistema

 Ne, užsakoma atskirai

 GPS ryšio blokas

 Ne, užsakoma atskirai

 Pakėlimo daviklis

 Taip

 Pasvirimo daviklis

 Taip

 Ultragarso daviklis

 Ne

 Kabelis kontūrui komplekte

 0 m

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.