( 14 Balsai ) 

 

Automower® Connect modulis

Didesnė sauga ir patogumas naudotis


Automower® Connect programėlė (įdiegti galite naudodami "App Store" ir "Google play") jums suteikia visas galimybes kontroliuoti Husqvarna Automower® robotą vejapjovę bet kuriuo metu. Prekybos atstovui įdiegus šį priedą jūsų vejapjovėje, galėsite robotą paleisti, sustabdyti, pastatyti jį į parkavimo aikštelę, keisti nustatymus, taip pat gauti perspėjamuosius pranešimus ir sekti roboto maršrutą pasitelkiant GPS – visa tai atliksite su savo išmaniuoju telefonu, kur bebūtumėte. GPS sekimas ir klaidų perspėjimas SMS žinutėmis taip pat galimas ir neišmaniuosiuose telefonuose.


Tinka modeliams Automower®:

305, 310, 315, 405X, 415X, 420, 430X, 435X, 440, 450X, 520, 550

 automower connect automower connect automower connect automower connect automower connect automower connect automower connect automower connect

logo

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.