Husqvarna Robotas Vejapjovė "Automower 440"

( 48 Balsai ) 
Robotas Automower® 440

Darbinio ploto pajėgumas: 0-4000m² / Dirba šlaituose iki 45% / Baterijos tipas: Li-Ion / Garso lygis: 57 dB / Vidutinės energijos sąnaudos, naudojant maksimaliai: 20 kWh per mėn. / Svoris: 12.9 kg / Garantija iki 5 m.

GautiPasiulyma     Kaina 3599€

440-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-2591657440-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-2491657440-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-2191657440-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-2291657

 husqvarna logo

Robotas vejapjovė Automower® 440

Automatiškai pjauna ir automatiškai įsikrauna, labiausiai tinka vejoms iki 4000 kv. metrų. Kai akumuliatoriui reikia įsikrauti, robotas vejapjovė susiranda įsikrovimo stotį, įsikrauna ir toliau tęsia pjovimą. Šis robotas vejapjovė pjauna veją labai dažnai todėl rezultatai yra tiesiog puikūs. Parenkant parametrus klaviatūra ir ekranėlyje, robotą vejapjovę galima užprogramuoti taip, kad jis nepriekaištingai nupjautų netgi sudėtingos formos veją. Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi. Kadangi „Husqvarna Automower®“ juda atsitiktiniu būdu, veja nupjaunama puikiai ir įgauna puikią, panašią į kilimo išvaizdą. Aštrūs kaip skustuvai peiliai žolę švelniai pjauna visomis kryptimis ir padeda jai augti stipriai. Efektyviai apsaugoma nuo samanų. Varomas elektra, robotas vejapjovė Automower® neišmeta jokių pavojingų teršalų. Galima pasirinkti poliarinę baltą spalvą.

TECHNINIAI DUOMENYS

 Darbinio ploto pajėgumas

 4000 m² +/-20%

 Įkrovimo sistema

 Automatinė

 Vidutinis energijos suvartojimas

 20 kWh per mėnesį, kai darbo zona 4000 m2

 Baterijos tipas

 Li-ion 18V 2x5200mAh 5895857-01

 Vidutinis pjovimo laikas

 290 min

 Vidutinė įkrovimo trukmė

 60 min

 Judėjimo greitis

 42 cm/s

 Pjovimo sistema

 3 besisukantys peiliai, apsauginis diskas

 Pjovimo plotis

 24 cm

 Pjovimo aukštis, min-max

 20 - 60 mm

 Maksimalus nuolydis darbinio lauko viduje

 45% (24°)

 Garso lygis

 56 dB, Garantuotas: 58 dB

 Svoris

 12,9 kg

 PIN kodas, signalizacija

 Taip

 Instaliacijos užraktas / Laiko užraktas

 Taip / Taip

 Ultragarso daviklis

 Ne

 Oro laikmatis

 Taip

 GPS ryšio blokas: Navigacijai / Apsaugai ir valdymui

 Ne / Papildomai

 Pakėlimo daviklis

 Taip

 Pasvirimo daviklis

 Taip

 Elektrinis aukščio reguliavimas

 Taip

 Kontūro kabelio maksimalus ilgis

 800 m

Autorizuotas Husqvarna Automower® atstovas Lietuvoje "VILDARAS"

Tel.:+370 666 00200; +370 698 44623

www.vejosrobotai.lt

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.