Robotas vejapjovė Automower SOLAR HYBRID (Negaminamas)

Solar-Hybrid-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-129164Solar-Hybrid-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-139164Solar-Hybrid-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-119164Solar-Hybrid-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-159164

 

ROBOTAS VEJAPJOVĖ AUTOMOWER® Solar hybrid

Automower® Solar Hybrid yra pirmasis pasaulyje visiškai automatizuotas robotas vejapjovė iš dalies varomas naudojant saulės energiją. Nuostabiai tinka jūsų vejai, puikiai nuramina jūsų sąžinę, daug geresnis visai planetai. Gaminys naudoja žymiai mažiau energijos už įprastą vejapjovę. Taip yra todėl, kad be komplektuojamos įkrovimo stoties, dar yra įmontuota didelė saulės elementų baterija. Dienos šviesoje dėl saulės elementų robotas vejapjovė gali dirbti ilgiau, kol reikės įkrauti jo akumuliatorių. Tai reiškia, kad vejai nupjauti reikės mažiau laiko. Atitinkamai mažiau sunaudosite energijos ir pailgės akumuliatoriaus ekslpoatacijos laikas. Todėl dabar nupjauti vejai reikės dar mažiau energijos. Šis robotas vejapjovė yra tinkamas vejoms iki 2200 kv.metrų pjauti, priklausomai nuo šviesos sąlygų.

TECHNINIAI DUOMENYS

 Darbinio ploto pajėgumas

 2200 m² +/-20%

 Įkrovimo sistema

 Automatinė

 Energijos suvartojimas

 32W

 Baterijos tipas (Baterija + saulės elementas)

 NiMH 18V 2200mAh 5351209-02

 Pjovimo sistema

 3 besisukantys peiliai, apsauginis diskas

 Pjovimo plotis

 22 cm

 Pjovimo aukštis, min-max

 20 - 60 mm

 Maksimalus nuolydis darbinio lauko viduje

 35%

 Garso lygis

 Garantuotas: 64 dB

 Svoris

 10 kg

 PIN kodas, signalizacija

 Taip

 Instaliacijos užraktas

 Taip

 Laiko užraktas

 Taip

 Tekstinių pranešimų (sms) perdavimo sistema

 Taip

 GPS ryšio blokas

 Taip

 Pakėlimo daviklis

 Taip

 Pasvirimo daviklis

 Taip

 Ultragarso daviklis

 Ne

 Kabelis kontūrui komplekte

 0 m

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.