Vejos roboto garantinio serviso paslauga

Atliekame garantinį servisą visiems Husqvarna, Jonsered, McCulloch, Gardena produktams. Pristatant produktą į mūsų dirbtuves privalu kartu pateikti prekės garantinį pasą (įrenginių serijiniai numeriai turi atitikti nurodytus garantiniame pase), produktas turi būti pilnai sukomplektuotas. Prekės naudojimosi sąlygos, garantinis laikotarpis ir garantijos sąlygos nurodomi produkto naudojimosi instrukcijoje ir garantiniame pase.


 

Vejos roboto pogarantinio serviso paslauga

Taip pat atliekame ir pogarantinį servisą bei aptarnavimą. Remontui mes naudojame tik originalias gamintojo atsargines detales ir priedus. Savo klientus visada konsultuojame produkto aptarnavimo ir priežiūros klausimais. Mūsų įmonėje dirba sertifikuoti serviso meistrai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir meistriškumą.

 

Automower serviso paslauga

logo

Vejos roboto saugojimo žiemos metu paslauga

PASLAUGOS PLANAI

Vejos roboto saugojimo paslauga ne sezono metu. Robotas sandėliuojamas šildomoje patalpoje, baterijos periodiškai įkraunamos. Saugojimo paslauga pasirenkama kartu su techninės priežiūros paslauga, kurios metu robotas yra išvalomas nuo susikaupusių nešvarumų. Norėdami pasinaudoti šia paslauga, tiesiog pristatykite savo vejos robotą į mūsų serviso dirbtuves adresu Kaunas, Technikos g. 3.

 

Automower sandeliavimo paslauga

logo

Vejos roboto transportavimo paslauga

PASLAUGOS PLANAI                 PASLAUGOS UŽSAKYMAS

Vejos roboto transportavimo paslauga. Pasibaigus vejos pjovimo sezonui, robotas paimamas iš kliento ir pavasarį grąžinamas atgal. Paslauga užsakoma kartu su techninės priežiūros ir žiemos saugojimo paslauga. Taip sutaupysite savo laiką ir turėsite pilnai paruoštą vejos robotą naujam sezonui. Paslaugos užsakymui prašome nurodyti kontaktinį telefono numerį ir tikslų adresą. Paslauga galioja Kaune ir Kauno rajone.

 

slide50

logo

Vejos roboto kontūro kabelio klojimo paslauga

PASLAUGOS UŽSAKYMAS

Paslauga: Kontūro kabelio tiesimas įterpiant jį į velėną ir sujungimas su įkrovimo stotimi. Paslaugai atlikti naudojama specialiai tam darbui sukurta įranga, dėl to kabelis klojamas kokybiškai. Meistro iškvietimui prašome nurodyti kontaktinį telefono numerį ir tikslų adresą.

Geriems vejos pjovimo rezultatams pasiekti vien kokybiško vejos roboto neužtenka. Labai didelį vaidmenį atlieka tinkamas kontūro kabelio instaliavimas sklype. Dėka kontūro kabelio vejos robotą galimą pritaikyti prie įvairių formų ir sudėtingumo sklypų. Svarbiausiai, kad robotas galėtų laisvai judėti į visas pjovimo zonas. Pjovimo erdvėje negali būti stačių pakopų, laiptų ir t.t. Kliūtis galima izoliuoti tuo pačiu kontūro kabeliu instaliavimo metu. Kabelį galima kloti ir velėnos paviršiuje, bet tokiu atveju vejos negalima skarifikuoti ir aeruoti, galimi dažni kabelio šarvo pažeidimai. Pažeistas kabelio šarvas yra neapsaugotas nuo drėgmės, kabelio plieninės vijos pradeda koroduoti, tada yra tik laiko klausimas, kada robotas nustos pjauti, dėl nutrūkusios grandinės. Giluminio instaliavimo metu nereikia naudoti kabelio prisegimo kabių, kurios didina instaliavimo kaštus.

 

Automower instaliacijos paslauga

logo

Vejos roboto kontūro kabelio remonto paslauga

PASLAUGOS UŽSAKYMAS

Kontūro kabelio pažeidimo vietos nustatymo ir sujungimo paslauga. Meistro iškvietimui prašome nurodyti kontaktinį telefono numerį ir tikslų adresą. Paslauga galioja Kaune ir Kauno rajone.

Kilpinis kontūro kabelis yra klojamas vejos kraštuose ir parodo robotui vejos pjovimo ribas. Jis privalo būti vientisas visame sklype. Kontūro grandinės vientisumą parodo pastoviai degantis LED indikatorius įkrovimo stotelėje. Nutrūkus kabeliui pažeidžiama vientisumo grandinė, tai parodo LED indikatorius, pradėdamas mirksėti vienodu intervalu. Kabelis dažniausiai nutrūksta dėl netyčinių pažeidimų, pavyzdžiui, kasinėjant sode kastuvu. Žiemą būnant dideliems šalčiams, kabelį gali pažeisti kieti žemėje esantys akmenys. Kontūro kabelį taip pat galima pažeisti per daug jį įtempus tiesimo metu. Per žemai pjaunant žolę galima pažeisti kabelio izoliacinę medžiagą, jeigu jis yra iškilęs virš žemės. Netinkamai sujungus kabelio atkarpas galimi roboto vejapjovės darbo sutrikimai. Sujungimams reikia naudoti specialias jungtis, kurios yra apsaugotos nuo drėgmės. Kartais yra sunku surasti pažeidimo vietą, tuo atveju yra reikalinga įranga, kurios pagalba yra randama trūkio vieta.

 Laido sujungimo paslauga

logo

Vejos roboto techninės priežiūros paslauga

Rekomenduojame techninį aptarnavimą atlikti rudenį, pasibaigus vejos pjovimo sezonui. Jums pasirinkus vieną iš paslaugų planų, mes atitinkamai pasirūpinsime Jūsų vejos robotu. Techninė priežiūra yra ne mažiau svarbi nei pati įranga. Ir tik gera techninė priežiūra bei originalios atsarginės dalys gali užtikrinti optimalias eksploatacines savybes visu įrangos eksploatacijos laikotarpiu. Tinkamai prižiūrėtas vejos robotas tarnaus ženkliai ilgiau ir nekels rūpesčių vejos pjovimo sezono metu. Rekomenduojame techninį aptarnavimą atlikti rudenį, pasibaigus vejos pjovimo sezonui. Jums pasirinkus vieną iš paslaugų planų, mes atitinkamai pasirūpinsime Jūsų vejos robotu.

 

TECHNIKOS G. 3, KAUNAS

 

Automower aptarnavimo planai 2017

logo

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.