Vejos roboto techninės priežiūros paslauga

Rekomenduojame techninį aptarnavimą atlikti rudenį, pasibaigus vejos pjovimo sezonui. Jums pasirinkus vieną iš paslaugų planų, mes atitinkamai pasirūpinsime Jūsų vejos robotu. Techninė priežiūra yra ne mažiau svarbi nei pati įranga. Ir tik gera techninė priežiūra bei originalios atsarginės dalys gali užtikrinti optimalias eksploatacines savybes visu įrangos eksploatacijos laikotarpiu. Tinkamai prižiūrėtas vejos robotas tarnaus ženkliai ilgiau ir nekels rūpesčių vejos pjovimo sezono metu. Rekomenduojame techninį aptarnavimą atlikti rudenį, pasibaigus vejos pjovimo sezonui. Jums pasirinkus vieną iš paslaugų planų, mes atitinkamai pasirūpinsime Jūsų vejos robotu.

 

TECHNIKOS G. 3, KAUNAS

 

Automower aptarnavimo planai 2017

logo

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.