Husqvarna Robotas Vejapjovė "Automower 550 CONNECT"

( 26 Balsai ) 
Robotas Automower® 550

Valdomas per "Husqvarna Fleet Services" internetinę sistemą arba išmaniuoju telefonu.

 

Darbinio ploto pajėgumas: 0-5000m² / Dirba šlaituose iki 45% / Baterijos tipas: Li-Ion / Garso lygis: 58 dB / Vidutinės energijos sąnaudos, naudojant maksimaliai: 23 kWh per mėn. / Svoris: 13,9 kg / Garantija 2 m.

GautiPasiulyma     Kaina 4899€Husqvarna Automower 550 H310 1616Husqvarna Automower 550 H310 1619Husqvarna Automower 550 H310 1615


 husqvarna logo

Robotas vejapjovė Automower® 550 CONNECT

Valdomas ir konfiguruojamas per "Husqvarna Fleet Services" internetinę debesų pagrindo sistemą arba per išmanųjį telefoną, pats robotas valdymo neturi. Plačiau apie "Husqvarna Fleet Services".

Robotas vejapjovė sukurta profesionaliai parko priežiūrai. Įdiegtas nuotolinis valdymas per PC ar planšetę, įskaitant sekimą vagystės atveju, jei naudojamos „Husqvarna Fleet Services“, taip pat visiškas vejapjovės valdymas ir konfigūravimas per išmanųjį telefoną. GPS pagrindu veikianti navigacija ir oro laikmatis užtikrina, kad sudėtingos vejos bus nupjautos vienodai, ir įrenginys automatiškai pritaikys pjovimo dažnumą pagal vejos aukštį. Tinka visų tipų vejoms ir įveikia šlaitus, kurių posvyris ne didesnis nei 40 %. Užtikrina puikius rezultatus net ir lietingu oru. Nuotolinis objektų aptikimas leidžia naudoti didesnį pjovimo greitį ir aprėpti didesnį plotą. Tvirta konstrukcija užtikrina patvarumą ir patikimumą.

TECHNINIAI DUOMENYS

 Darbinio ploto pajėgumas

 5000 m² +/-20%

 Įkrovimo sistema

 Automatinė

 Vidutinis energijos suvartojimas

 23 kWh per mėnesį, kai darbo zona 5000 m2

 Baterijos tipas

 Li-ion 18V 2x5200mAh 5881464-01

 Vidutinis pjovimo laikas

 260 min

 Vidutinė įkrovimo trukmė

 75 min

 Judėjimo greitis

 68 cm/s

 Pjovimo sistema

 3 besisukantys peiliai, apsauginis diskas

 Pjovimo plotis

 24 cm

 Pjovimo aukštis, min-max

 20 - 60 mm

 Maksimalus nuolydis darbinio lauko viduje

 45% (24°)

 Garso lygis

 58 dB, Garantuotas: 59 dB

 Svoris

 13,9 kg

 PIN kodas, signalizacija

 Taip

 Instaliacijos užraktas / Laiko užraktas

 Taip / Taip

 Ultragarsinis daviklis

 Taip

 Oro laikmatis

 Taip

 GPS / GSM ryšio blokas: Navigacijai / Valdymui

 Taip / Taip (Fleet Services sistema, Connect)

 Pakėlimo daviklis

 Taip

 Pasvirimo daviklis

 Taip

 Elektrinis aukščio reguliavimas

 Taip

 Kontūro kabelio maksimalus ilgis

 800 m

Autorizuotas Husqvarna Automower® atstovas Lietuvoje "VILDARAS"

Tel.:+370 666 00200; +370 698 44623

www.vejosrobotai.lt

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.