Vejos roboto kontūro kabelio klojimo paslauga

PASLAUGOS UŽSAKYMAS

Paslauga: Kontūro kabelio tiesimas įterpiant jį į velėną ir sujungimas su įkrovimo stotimi. Paslaugai atlikti naudojama specialiai tam darbui sukurta įranga, dėl to kabelis klojamas kokybiškai. Meistro iškvietimui prašome nurodyti kontaktinį telefono numerį ir tikslų adresą.

Geriems vejos pjovimo rezultatams pasiekti vien kokybiško vejos roboto neužtenka. Labai didelį vaidmenį atlieka tinkamas kontūro kabelio instaliavimas sklype. Dėka kontūro kabelio vejos robotą galimą pritaikyti prie įvairių formų ir sudėtingumo sklypų. Svarbiausiai, kad robotas galėtų laisvai judėti į visas pjovimo zonas. Pjovimo erdvėje negali būti stačių pakopų, laiptų ir t.t. Kliūtis galima izoliuoti tuo pačiu kontūro kabeliu instaliavimo metu. Kabelį galima kloti ir velėnos paviršiuje, bet tokiu atveju vejos negalima skarifikuoti ir aeruoti, galimi dažni kabelio šarvo pažeidimai. Pažeistas kabelio šarvas yra neapsaugotas nuo drėgmės, kabelio plieninės vijos pradeda koroduoti, tada yra tik laiko klausimas, kada robotas nustos pjauti, dėl nutrūkusios grandinės. Giluminio instaliavimo metu nereikia naudoti kabelio prisegimo kabių, kurios didina instaliavimo kaštus.

 

Automower instaliacijos paslauga

logo

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.