Robotas vejapjovė Automower 308 (Negaminamas)

308-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-8290667308-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-8191667308-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-8991667308-robotas-vejapjove-husqvarna-automower-8393667

 

ROBOTAS VEJAPJOVĖ AUTOMOWER® 308

Automower® 308 - tai pilnai automatizuotas robotas vejapjovė, sukurtas mažesniems ar sudėtingesniems vejos plotams prižiūrėti. Kompaktiškas, stilingas, skirtas vejoms iki 800 m². Dėl lengvos konstrukcijos jį lengva pakelti ir pernešti į galinį ar priekinį sodą. Tikras sėkmingos Automower® šeimos narys - grįžta į įkrovimo stotį, kuomet baterijai reikia įsikrauti. Lengvai suprantamas ekranas ir klaviatūra asmeniniams nustatymams ir laikmačio funkcija. Įmontuota signalizacija nuo vagystės ir PIN kodo užraktas. Varomas elektra, robotas vejapjovė Automower® neišmeta jokių pavojingų teršalų.

TECHNINIAI DUOMENYS

 Darbinio ploto pajėgumas

 800 m² +/-20%

 Įkrovimo sistema

 Automatinė

 Energijos suvartojimas

 20W

 Baterijos tipas

 Li-ion 18V 1600mAh 5744768-01

 Vidutinis pjovimo laikas

 50-70 min

 Vidutinė įkrovimo trukmė

 60-80 min

 Judėjimo greitis

 38 cm/s

 Poilsio režimas

 6 val. per parą

 Pjovimo sistema

 3 besisukantys peiliai, apsauginis diskas

 Pjovimo plotis

 17 cm

 Pjovimo aukštis, min-max

 20 - 50 mm

 Maksimalus nuolydis darbinio lauko viduje

 25%

 Garso lygis

 61 dB, Garantuotas: 63 dB

 Svoris

 6,8 kg

 PIN kodas, signalizacija

 Taip

 Instaliacijos užraktas

 Taip

 Laiko užraktas

 Taip

 Tekstinių pranešimų (sms) perdavimo sistema

 Ne

 GPS ryšio blokas

 Ne

 Pakėlimo daviklis

 Taip

 Pasvirimo daviklis

 Taip

 Ultragarso daviklis

 Ne

 Kabelis kontūrui komplekte

 0 m

 

INFORMACIJA. Toliau naršydami VejosRobotai.LT svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Plačiau

Uždaryti

 

SLAPUKAI

VejosRobotai.LT tinklalapyje naudojami slapukai (angliškai "cookies"). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite juos lengvai ištrinti ir pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios VejosRobotai.LT tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir panašiai. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.